Що потрібно першокласнику?
Готуючись до нового навчального року найбільше хвилюються батьки першокласників, адже для них все вперше. І часто виникає запитання: що ж потрібно придбати. В більшості випадків вчитель видає батькам список необхідних канцтоварів в школу. Але є й такі хто цього не робить або робить аж у вересні.
Тому ми підготували загальний список.
1. Рюкзак. Незважаючи на те, що згідно системи НУШ багато речей зберігається в спеціальних шафах в класі, а домашнє завдання нерекомендоване, рюкзак однозначно необхідний. При виборі рюкзака для першокласник, бажано надавати перевагу моделям невеликої ваги.
2. Пенал. Найпоширеніші пенали за своєю конструкцією – пенал-книжка, пенал-косметичка, пенал-тубус. Краще обирати пенали без наповнення, а все необхідне приладдя придбати окремо. Це дозволить обрати олівці чи фломастери кращої якості і за нижчою ціною відповідно до власних потреб.
3. Зошити. Для першого класу потрібні зошити в клітинку та косу лінію. Достатньо по 5-10 зошитів кожного виду. Зошити в косу лінію бувають з додатковою лінією та без неї. Дитині, яка лише вчиться писати, зручніше саме перший варіант. А от тематичні зошити з друкованою основою без узгодження з вчителем купувати непотрібно.
4. Обкладинки для зошитів. Можна придбати більшу кількість, ніж самих зошитів.
5. Обкладинки для книжок. Купуючи обкладинки необхідно впевнитися, що вони підходять саме для нових підручників НУШ. Адже вони більшого формату, ніж були попередніх років. Якщо обкладинок для книжок НУШ не буде знайдено, їх можна замінити на самоклеючу плівку.
6. Закладки для книг. Найзручнішими являються магнітні закладки, оскільки вони не випадають з книги і дитина швидко знайде необхідне місце у підручнику.
7. Щоденник. Домашнього завдання в першому класі переважно не задають, хоча є і такі школи, але щоденник слугуватиме зв’язною ланкою між вчителем та батьками.
8. Папка для зошитів. Для щоденного носіння вистачить невеликої папки на резинці.
9. Ручки. Вибір ручок на ринку зараз надзвичайно великий, тому можливо доведеться спробувати декілька варіантів, щоб підібрати ідеальну саме для Вашої дитини. Ручок потрібно одразу декілька, оскільки в більшості дітей вони чарівним чином зникають.
10. Лінійка. Для першокласника достатньо невеликої лінійки на 15-20 см.
11. Товари для трудового навчання та образотворчого мистецтва. Ця група товарів складає найбільшу статтю витрат після рюкзака. Сюди входять:
- альбом для малювання,
- простий олівець,
- кольорові олівці,
- фломастери,
- акварельні фарби та гуаш,
- пензлики,
- стакан-непроливайка,
- палітра,
- кольоровий папір та картон,
- клей з пензликом,
- папка для ручної праці.
- точилка з контейнером,
- гумка для стирання простого олівця,
- пластилін,
- дошка та стеки для пластиліну.
12. Лічильний матеріал. Сюди входить математичний набір «Вчимося рахувати», або окремо лічильні палички, віяло цифр. Також потрібно придбати і віяло букв.
13. Лупа, яка стане в нагоді на уроці «Я досліджую світ».
14. Додаткові аксесуари. Ці предмети не є обов’язковими, але здатні зробити навчальний процес приємнішим:
- підставка для книг,
- підставка для ручок,
- фартух та нарукавники для творчості,
- сумка для змінного взуття,
- контейнер для перекусу (ланч-бокс),
- термос або пляшечка для напоїв.
Придбати необхідні для першокласника товари можна в нашому інтернет-магазині vereda.com.ua. Це зекономить Ваш час, гроші та нерви, адже штовханина в чергах на шкільних ярмарках чи спеціалізованих ринках – сумнівне задоволення.
- Фломастери, які легко змиваються: міф чи реальність?Чи дійсно водні фломастери змиваються легше та швидше? Перевірили на практиці
- Як обрати зручні ножиці для дитини?Як обрати зручні дитячі ножиці, які не натиратимуть пальці, а руки не будуть втомлюватися під час вирізання?